ВУЧИЋ СА СИРИЈСКИМ АМБАСАДОРОМ: "Хвала на подршци очувању суверенитета и територијалне целовитости Србије"

Биљана Ристивојевић

01. 08. 2023. у 12:43

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас амбасадора Сиријске Арапске Републике Басема Џамана.

ВУЧИЋ СА СИРИЈСКИМ АМБАСАДОРОМ: Хвала на подршци очувању суверенитета и територијалне целовитости Србије

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav

- Захвалио сам амбасадору Басему Џаману на посвећеној служби у Београду и пријатељском односу према нашој земљи. Разговарали смо о јачању билатералих односа и другим видовима сарадње на добробит грађана обе државе. Захвалио сам Сирији на принципијелној и доследној подршци очувању суверенитета и територијалне целовитости Србије и на поштовању међународног права. Пожелео сам трајан и одржив мир сиријском народу, чиме би се отвориле шире перспективе за развој сарадње, пре свега на економском плану - објавио је председник на свом Инстаграм налогу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.

26. 01. 2026. у 14:07

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (125)

ЗНАЊЕ ПОКРЕЋЕ БУДУЋНОСТ: Моћ младих у заједничком креирању образовања