ГРЕНЕЛ ПОРУЧИО КУРТИЈУ: Здрав разум мора да превлада на Косову, промени курс
НЕКАДАШЊИ спрецијални представник САД за дијалог Београда и Пришитне Ричард Гренел поручио је вечерас да здрав разум мора да превлада на Косову, а премијер Аљбин Курти да "промени курс".
Фото: AP Photo/Darko Vojinovic/АП
Гренел је на Твитеру написао да нови градоначелници треба да раде са алтернативних локација и да се одмах одрже нови избори уз пуно учешће, а да специјалну полицију треба повући, јер је то био једнострани потез премијера Куртија.
"Здрав разум мора превладати на Косову:
- Премијер Курти мора да промени курс.
-Нови градоначелници треба да раде са алтернативних локација и да се одмах одрже нови избори уз пуно учешће.
-Специјалну полицију треба повући јер је то био једнострани потез премијера Куртија.
- Демонстранти тада могу да напусте улице.
- Обе стране морају да спроведу све претходне договоре.
-Свако ко је напао Кфор, косовску полицију или српске демонстранте треба да одговара.
-САД морају да предводе преговоре“, написао је Гренел.
kosovo-online.com
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ГРЕНЕЛ: Хигинс превише политички обојен да би схватио шта се дешава на Балкану
10. 06. 2023. у 20:38
ПОРУКА ИЗ САД: Нови градоначелници и полиција да напусте општинске зграде
05. 06. 2023. у 23:35
ДА ЛИ ТРЕБА ДА СЕ РАДИ НА ЦРВЕНО СЛОВО: Теолошкиња дала одговор, ово ће изненадити многе
17. 06. 2023. у 07:58
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (114)