СРБИ КУРТИЈЕВОМ ГРАДОНАЧЕЛНИКУ ПОСЛАЛИ ПОКЛОН: Пелене и црне чарапе за окупатора Лепосавића (ФОТО)

В.Н.

29. 05. 2023. у 14:53

СРБИ из Лепосавића послали су по Кфору новом самопроглашеном градоначелнику Лепосавића Љуљзиму Хетемију паковање пелена да им не прља општину.

СРБИ КУРТИЈЕВОМ ГРАДОНАЧЕЛНИКУ ПОСЛАЛИ ПОКЛОН: Пелене и црне чарапе за окупатора Лепосавића (ФОТО)

Фото: Новости

Срби су овај симболични поклон послали новом Куртијевом окупатору Лепосавића, након што је ушао у зграду општине, и вири са прозора, док слуша српске песме окупљених Срба који су дошли да бране своја насилно отета права.

FOTO: Novosti

Уз паковање пелена, Срби су му послали и црне царапе, јер не зна да спари одело.

Други пакет пелена послали су и припадницима КФОР-а.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ИЗ БЕРЛИНА, МЕРЦ ТРАЖИ ОД ТРАМПА: Објасните свету зашто сте ухапсили Мадура

ШОК ИЗ БЕРЛИНА, МЕРЦ ТРАЖИ ОД ТРАМПА: Објасните свету зашто сте ухапсили Мадура

САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.

05. 01. 2026. у 08:27 >> 12:45

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

НЕ ДОТИЧЕ ИХ ПИСАЊЕ МЕДИЈА: Чеда је ЉУБАВ - поносан сам што га имам