ОВО ЈЕ СРБИЈА НАДЕ: Како је изгледао највећи скуп - 200.000 грађана било на једном месту (ФОТО)
СКУП "Србија наде" на коме се окупило 200.000 грађана одржан је јуче у Београду. Председник Србије Александар Вучић захвалио је грађанима који су дошли у великом броју из свих делова земље.
Фото: Танјуг
Подсетимо, скуп је завршен песмом "Ово је Србија" и говором председника Александра Вучића.
Фото: Танјуг
- Бескрајно вам хвала што сте у оволиком броју дошли на плато испред Народне скупштине, али пре свега вам хвала што сте показали колико сте упорни и спремни да се борите за нормалну и пристојну - своју Србију. Јединство и заједништво данас су нам потребнији него икада. Када смо уједињени тада нам нико не може ништа. Само снажна и јединствена Србија може да изађе на крај са безброј проблема. Наставићемо да се боримо за Србију заједно и побеђиваћемо заједно! Ја сам ваш и увек ћу бити ваш! Хвала вам на огромној подршци и љубави и молим вас да наставимо да побеђујемо због будућности једине отаџбине коју имамо! Нека живи Србија! - написао је Вучић на Инстаграму након скупа.
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
Фото: Танјуг
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (123)