ДА ПОКАЖЕМО ПАТРИОТИЗАМ И НАЦИОНАЛНИ ПОНОС: Борковић позвао на скуп “Србија наде”

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

23. 05. 2023. у 17:34

ДО великог народног скупа који је најавио председник Србије Александар Вучић остала су још три дана.

ДА ПОКАЖЕМО ПАТРИОТИЗАМ И НАЦИОНАЛНИ ПОНОС: Борковић позвао на скуп “Србија наде”

ФОТО: Танјуг

Скуп наде заказан је за 26. мај у 19 часова у Београду.

Подршку председнику Србије у борби против насиља дао је и познати аутомобилиста Душан Борковић позвавши све да дођу на Скуп наде.

Он је у својој поруци рекао:

-Драги пријатељи позивам вас све да дођете 26. маја испред платоа Народне скупштине у Београду, да покажемо национални понос, патриотизам, снагу, Србију која има наде, Србију која је слободна и поносна, Србију која не да на себе. Која брине о другима, која брине о људима. Да се окупимо на најлепши могући начин, достојанствено, сложно, мирно, уздигнуте главе, да покажемо колико волимо нашу Србију. Другу земљу немамо.

Верујем да ће ово бити највећи икада одржан скуп у нашој земљи. Ми то можемо. Живела Србија.

Председник Србије Александар Вучић рекао је да тај скуп мора да буде скуп наде.

-Тај скуп мора да буде све супротно од онога што други раде, што други праве. Мислим да то дугујемо нашој деци, породицама и будућности. Морамо на том скупу да покажемо пут Србије ка напред, у будућност и да уверимо Србију да ће Србија, не само да опстане, већ да ће моћи још брже да напредује - рекао је председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (119)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута