СУПРУГА ПОТВРДИЛА "НОВОСТИМА: Дејану Пантићу продужен кућни притвор на још два месеца
ДЕЈАНУ Пантићу бившем припаднику тзв. косовске полиције, ухапшеном десетог децембра прошле године на административном прелазу Јариње због наводног терористичког акта продужен је кућни притвор на још два месеца.
ФОТО Д.З.
Како је "Новостима" саопштила његова супруга Сузана, образложење о продужетку притвора је као и претходно само је, како наводи, промењен датум.
Иначе, због хапшења Дејана Пантића Срби са севера Косова и Метохије организовали су барикаде које су трајале три недеље и обустављене су после премештања Пантића у кућни притвор.
Препоручујемо
ПЛАН БЛОКАДЕРА У 10 ТАЧАКА: Амбасадор у Приштини, нема пара, разлаз са Путином...
24. 01. 2026. у 21:30
СУТРА У 7.55 ЧАСОВА: Председник Вучић гост емисије "Јутро" на ТВ Прва
24. 01. 2026. у 19:51
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)