ФИЈАСКО СЕПАРАТИСТИЧКИХ ВЛАСТИ У ПРИШТИНИ: Шешељ о колапсу Куртијевог режима - Срби су показали највиши могући степен јединства
ПРЕДСЕДНИК СРС Војислав Шешељ изјавио је да су сепаратистичке власти у Приштини доживеле фијаско када су покушале да организују данашње локалне изборе на северу Косова и Метохије.
Фото: Н. Скендерија/илустрација
Ти "избори" представљају средство манипулације, средство сузбијања српских интереса и спречавања да се оствари српско право у погледу формирања Заједнице српских општина, објашњава лидер радикала.
- Најважније је да су Срби показали највиши могући степен јединства - казао је Шешељ у емисији "После ручка" на ТВ Хепи.
Лидер радикала истиче да се српско јединство на Косову и Метохији мора очувати по сваку цену.
Уколико тзв. Косово буде примљено у Савет Европе Србија мора истог момента да напусти Савет Европе и све његове органе, истиче председник СРС.
То укључује и Европски суд за људска права, каже Шешељ.
Препоручујемо
"НЕКА СРБИ СА КИМ ЗНАЈУ ДА МИСЛИМО НА ЊИХ" Вулин из Хиландара честитао Васкрс
12. 04. 2026. у 11:14
ШЕШЕЉ ЗА ИЗБОРЕ ДОК СУ БЛОКАДЕРИ НА МАЛДИВИМА: Идите ви лепо на "холидеј"
12. 04. 2026. у 08:00
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (1)