"СВА КАМПАЊА У ЦРНОЈ ГОРИ СВОДИ СЕ НА ВУЧИЋА И СРБИЈУ" Председник: Народ нек одлучи - ми се у то не мешамо
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић је рекао да се сва кампања у Црној Гори своди на Србију и Александра Вучића.
Фото: Новости
- То нам је суседна, братска земља. Желим им све најбоље. Народ нек одлучи ко ће бити председник. Ми се у то не мешамо - казао је председник током посете Новом Пазару.
Он каже да постоји прича о лажном балансу у ком Србија увек мора да буде слаба, да ћути и не сме нешто да каже.
- Сви други имају права да кажу шта год им је воља. У понедељак ћу честитати новоизабраном председнику - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ЦИЉ СНС ПОБЕДА У СВИХ 10 ОПШТИНА Вучевић: 21. марта представићемо План СРБ 2030-2035
28. 02. 2026. у 13:00
ВУЧИЋ О ЛОКАЛНИМ ИЗБОРИМА КОЈИ ПРЕДСТОЈЕ: "Веома је важно да људи изађу на те изборе"
28. 02. 2026. у 12:26
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (150)