ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА ВУЧИЋА У КАТАРУ: Добио торту за 53. рођендан - "Хвала што су ту већ 10 година" (ФОТО)

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић допутовао је у Катар и одатле се огласио фотографијом на Инстаграму.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА ВУЧИЋА У КАТАРУ: Добио торту за 53. рођендан - Хвала што су ту већ 10 година (ФОТО)

Фото: Инстаграм принтскрин/buducnostsrbijeav

Наиме, најближе сараднице изненадиле су Вучића тортом поводом његовог 53. рођендана који је сутра. 

- У Катару је скоро поноћ. Ујутро идемо на састанке у 7 сати и желим да се одморим и добро припремим. Ипак, ове дивне даме, пошто нисам био нарочито дружељубив, донеле су ми торту за 53.рођендан. Хвала што су ту већ десет година и хвала свима којима нећу стићи да одговорим сутрадан. Верујем да ћемо и овде у Катару направити добар посао за нашу Србију! Живела Србија! - написао је председник на свом Инастаграм профилу. 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (282)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?