ОТВОРЕНА ПРОВОКАЦИЈА: Славили независно Косово усред Београда

У ПРОСТОРИЈАМА канцеларије официра ѕа везу Приштине у Београду синоћ је обележена 15. годишњица лажне државе.

ОТВОРЕНА ПРОВОКАЦИЈА: Славили независно Косово усред Београда

foto: Fejsbuk

Албански посланик у Скупштини Србије Шаип Камбери објавио је фотографије са овог догађаја, написавши да се први пут од "отварања канцеларије у Београду обележава Дан независности Косова“.

На овом догађају, који је очигледна провокација, била је и представница невладиног сектора Соња Бисерко, као и Душан Јањић. Фотографије је објавио и бивши председник Националног савета Албанаца Рагми Мустафа који је написао да је "на позив амбасадора Јатиша Јашарија" организована прослава годишњице.

Јашари није никакав амбасадор, већ приштински официр за везу у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (17)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет