АЛБАНЦИ ОБУЧАВАЈУ СНАЈПЕРИСТЕ У ИНОСТРАНСТВУ: Војска лажне државе послала командосе на тренинг
МИНИСТАР одбране тзв. Косова Арменд Мехај најавио је да ће Косовске безбедносне снаге добити један број професионалних снајпериста који тренутно пролазе специјалну обуку у Јордану.
Фото: Профимедиа/Илустрација
Мехај је рекао да се обука снајпериста КБС-а обавља са јорданским снагама за специјалне операције.
- Професионални снајперисти придружиће се нашим редовима. Наши командоси из Јединице за специјалне операције пролазе специјалну снајперску обуку у Јордану са својим колегама из Снага за специјалне операције земље домаћина - навео је Мехај у објави на Фејсбуку.
(Косово Онлине)
БОНУС ВИДЕО: ОТИМАЈУ НАМ ДЕДОВИНУ, А ВРЕБАЈУ И СНАЈПЕРИМА - Срби код Лепосавића одлучни у намери да одбране своје
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (3)