НАСЛОВНИЦЕ ПУНЕ ТУЧЕ И ХАОСА: Приштински медији славили опозицију због инцидената које су правили у Скупштини
ИНЦИДЕНТЕ у Скупштини Србији, током расправе о Косову и Метохији, једва су дочекали приштински медији, па су вести о понашању посланика дела опозиције, спремних и за физички обрачун, завршиле на насловним странама њихових портала.
Фото: Printscreen
"Репортери" су објавили да је председник Србије Александар Вучић изнео врло мало детаља о француско-немачком плану за Косово, а што је тражила опозиција, као и да су они узвикивали: "Предали сте Косово", "Нема ултиматума, нема капитулације."
На порталу "Гезете експрес", такође, поменут је обрачун у Скупштини, која је "све време била у хаосу", као и да су у једном моменту опозициони посланици из редова "Двери" напали председника Србије.
"Лајми нет" је известио да се прво чуло скандирање - "Издаја, издаја, Косово је срце Србије", а да су се затим опозиционари упутили на место где је седео Вучић. Истовремено, наводи се да је било посланика СНС који су се упутили ка овом столу, да је туча трајала око 15 минута, а да је потом интервенисало скупштинско обезбеђење.
И председник Србије Александар Вучић осврнуо се данас на извештавања приштинских медија о инциденту, поручујући посланицима дела опозиције:
- Колико се обрадовао Аљбин Курти и његови медији вашим понашањем. И, гле чуда, сви су на вашој страни. Можда сте задовољни тиме, можда нисте.
Препоручујемо
МИЛЕНКО ЈОВАНОВ: Опозиција не жели никакав договор ни јединство око Косова и Метохије
01. 02. 2023. у 12:35
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (123)