МАЛИ СТЕФАН (11), ВЕЛИКИ ЈУНАК СА КОСОВА: Арно Гујон објавио слику храброг дечака рањеног данас код Штрпца (ФОТО)

Татјана Марковић

06. 01. 2023. у 22:33

КРЕНУЛИ су Стефан Стојановић (11) и његов рођак Милош (21), у Готовуши код Штрпца, по бадњак.

МАЛИ СТЕФАН (11), ВЕЛИКИ ЈУНАК СА КОСОВА: Арно Гујон објавио слику храброг дечака рањеног данас код Штрпца  (ФОТО)

Фото: Принтскрин

А онда је на њих из возила у покрету пуцао локални Албанац. Покушао да убије, без икаквог повода, и то на Бадњи дан. Пуцао је на њих зато што су Срби.

Њима је прво пружена лекарска помоћ у оближњем Дому здравља, а онда су упућени на одељење хирургије у Грачаници.

Стефан и Милош су добро. Како каже Стефанова мајка Зорица, која се у болници не одваја од сина, само их је Бог сачувао и сутрашњи празник.И да је он је боље и храбрије поднео него родитељи.

Да се држи храбро, показао је вечерас Стефан, чију је фотографију објавио Арно Гијон.

Мали дечак, а велики јунак, позирао је показавши три прста.

- Стефан Стојановић ❤️  Српкиње са Косова и Метохије рађају јунаке! - написао је Гујон.

БОНУС ВИДЕО - ТЕШКО ЈЕ: Отац дечака након што су му Албанци упуцали дете

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ИЗ БЕРЛИНА, МЕРЦ ТРАЖИ ОД ТРАМПА: Објасните свету зашто сте ухапсили Мадура

ШОК ИЗ БЕРЛИНА, МЕРЦ ТРАЖИ ОД ТРАМПА: Објасните свету зашто сте ухапсили Мадура

САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.

05. 01. 2026. у 08:27 >> 12:45

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће