ПОРТПАРОЛ САМООПРЕДЕЉЕЊА БЕСАН: "Ослобађање Пантића је чин издаје"

В.Н.

28. 12. 2022. у 14:25

ПОРТПАРОЛ покрета Самоопредељење Арлинд Мањхука реаговао је након што је српски полицајац Дејан Пантић пребачен у кућни притвор.

ПОРТПАРОЛ САМООПРЕДЕЉЕЊА БЕСАН: Ослобађање Пантића је чин издаје

Фото: Новости

Мањхука је рекао да је „ово ослобађање чин издаје“.

Мањхука је прослеђивао изјаву Аљбина Куртија о Пантићу, све док он није написао: „За кога ради овај суд?“

Подсећамо, полицајац Дејан Пантић, који је 10. децембра ухапшен на административном прелазу Јариње и који је до данас у притвору, биће пуштен у кућни притвор, потврђено је "Новостима".

Дејан Пантић био је припадник такозване косовске полиције ангажован у Косовској Митровици, коју је напустио почетком новембра када су се Срби повукли из приштинских институција.

БОНУС ВИДЕО:

ПОГЛЕДАЈТЕ: Први сусрет Николе Недељковића са породицом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

Коментари (0)

БРАТ ЈЕ ВЕЗАО ЧАРШАФ И ОБЕСИО СЕ О ЦЕВ ОД РАДИЈАТОРА: Водитељ проговорио о највећој трагедији - Мој отац га је малтретирао цео живот