У ПОЛИЦИЈСКУ СТАНИЦУ УНЕЛИ СНАЈПЕРСКЕ ПУШКЕ Градоначелник Лепосавића: Јасно је какве су намере Приштине

Новости онлине

26. 12. 2022. у 11:20

БИВШИ градоначелник Лепосавића Зоран Тодић рекао је да је на барикадама у овој општини, у Лешку и Ибарској Слатини, ноћ протекла мирно, а што се тиче пуцњаве која се синоћ чула у Зубином Потоку, он је навео да није тачно да је пуцано на мисију Кфор.

У ПОЛИЦИЈСКУ СТАНИЦУ УНЕЛИ СНАЈПЕРСКЕ ПУШКЕ Градоначелник Лепосавића: Јасно је какве су намере Приштине

Фото: Иван Радуловић

"После инцидента на територији општине Зубин Поток порасле су тензије и на територији општине Лепосавић. Народ је, међутим, решен да истраје у овој борби и одлучан да се избори за сигурну будућност на овим просторима", рекао је Тодић за ТВ Пинк.

Он је навео да иако је било речи да ће Еулекс и Кфор допремиити храну и средства за хигијену за припаднике косовске полиције који се налазе у станици у Лепосавићу, да је пре два дана на челу колоне која је стигла до станице било возило Еулекса, али да су иза били припадници специјалне јединице РОСУ са дугим цевима. 

"Забрињава да је у полицијску станицу унесено оружје, односно снајперске пушке, и то јасно говори какве су намере Владе из Приштине. Све на шта ми упозоравамо дуже време сада се обистињује", рекао је Тодић.

Он је истакао да је у овом тренутку кључно опредељење државе Србије да неће дозволти насиље над српским народом на Косову.

"Створено је јединство које је било преко потребно. Немамо ми шта да тражимо у косовским институцијама када од њих добијамо само насиље и дуге цеви. Овог пута нема попуштања. Ово је за нас Србија, народ не жели да живи на независном Косову", рекао је Тодић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји

МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: "Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји"

ТАЈВАНСКА војска навикла је на готово свакодневно праћење кинеских ратних авиона који лете у близини острва. Понекад их је само неколико, понекад знатно више, али њихово присуство је скоро непрекидно. Због тога је изненадни прекид летова, који је трајао готово две недеље, изазвао изненађење и недоумицу.

12. 03. 2026. у 17:58

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју