ГРЧКИ ШАМАР ЛАЖНОЈ ДРЖАВИ: Дендијас одбио да држи конференцију испред натписа "Република Косово" (ФОТО)

Танјуг

20. 12. 2022. у 14:13

МИНИСТАР спољних послова Грчке Никос Дендијас одбио је данас да конференцију за новинаре после разговора са министарком спољних послова привремених приштинских институција одржи и да се фотографише испред табле са натписом "Републике Косово".

ГРЧКИ ШАМАР ЛАЖНОЈ ДРЖАВИ: Дендијас одбио да држи конференцију испред натписа Република Косово (ФОТО)

Фото: Профимедиа

Због тога је конференција за новинаре у Приштини са Доником Гервалом одржана на другој страни сале, где се не налази лого "Републике Косово", већ само заставе Грчке и тзв. Косова.

Дендијас није желео да се слика ни на улазу у зграду министарства спољних послова привремених приштинских институција, јер и ту пише "Република Косово".

Како преноси Коха, Дендијас је на конференцији за новинаре истакао да дијалог Београда и Приштине треба да се настави и да је важно да обе стране спроведу оно што је до сада постигнуто.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (1)

БУРА У СПОРТУ! Једна држава најстроже забранила да се овај број ИКАДА ВИШЕ користи на дресовима, да ли ће сад и друга?!