ЛАЖНА ДРЖАВА СЕ НАОРУЖАВА: 11 камиона натоварених најсавременијим оружјем из Турске иде ка Косову
ДРЖАВНИ органи Републике Србије незванично су добили информацију, из увида у товарне листове, да се тренутно на бугарско-македонској граници налази 11 камиона који се крећу ка територији Косова и Метохије, сазнају Новости.
Фото: Друштвене мреже
Како сазнајемо, камиони носе најсавременије оружје - минобацаче и пројектиле из Турске у вредности од 27,5 милиона евра а по наруџби тзв. министарства одбране Косова.
Ово је јасан доказ да се тзв. војска Косова интензивно наоружава.
Подсетимо, захтев Владе Србије за враћање стотину до хиљаду српских снага безбедности по Резолуцији 1244 на територију КиМ предат је данас Кфору на административном прелазу Мердаре. Влада Србије донела је синоћ одлуку да, у складу са Резолуцијом 1244 Савета безбедности УН, Кфору упути захтев за враћање до хиљаду српских снага безбедности на територију Косова и Метохије.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ЗАРАДИО СТОТИНЕ ХИЉАДА ДОЛАРА КЛАДЕЋИ СЕ НА ПАД МАДУРА: Уложио више од 30.000 долара
04. 01. 2026. у 16:12
ВУЧИЋ ОДГОВОРИО ПАЈТИЋУ: "Људи су сити блокадерске бахатости и терора"
04. 01. 2026. у 12:14
"ВЕНЕЦУЕЛА ЈЕ УВЕК БИЛА НАШ ПРИЈАТЕЉ" Вучић: Немојте то да заборавите
04. 01. 2026. у 12:14
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (18)