ЖЕСТОКА РЕАКЦИЈА ВУЧИЋА Председник и на српском и на енглеском: Доста је те приче о обе стране
02. 12. 2022. у 12:19
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима након састанка са европским комесаром за суседску политику и проширење Оливером Вархељијем.

Фото: Твитер/@sicveO11
- Све најгоре које можеш да уведеш са дна каце, ионако су сви такви. То је бар моје мишљење. Моје питање је: Што лажеш да су представници Срба? Што обмањујете цео свет да су представници Срба? Представници Срба нису они који су добили 2 одсто гласова. Директно рушите све демократске принципе и постулате. Моје питање је: А шта је следеће. И на то смо смо добили одговор од Стана који каже: опет нешто обе стране. It's enough! Доста тих прича о две стране! Девет месеци нас оптужују да ћемо да нападнемо и девет месеци се види да су лагали од првог тренутка. Да питам и наше пријатеље из ЕУ шта је следеће, шта ће следеће недеље да буде - рекао је Вучић.
Подсетимо, председник је пре тога рекао шта је све Приштина урадила од почетка године.
Препоручујемо

НА КиМ СВЕ ВРИ Вучић: Срби јужно од Ибра су близу одлуке да напусте институције! Људи неће да трпе Куртијев терор
02. 12. 2022. у 12:12 >> 12:28

ВАЖНО ЗА ВЛАСНИКЕ ДИЗЕЛАША: Држава плаћа 2100 евра за замену - ово ће бити услови
ВОЗАЧИ који имају старог дизелаша од следеће године ће моћи од државе да добију субвенцију од 2.100 евра за куповину новог или половног путничког аутомобила евро 6 стандарда.
31. 01. 2023. у 10:30

ИВАНИШЕВИЋ КОНАЧНО ОТКРИО ИСТИНУ: Ево шта каже о "непристојном" понашању Новака Ђоковића
НОВАК ЂОКОВИЋ још једном је покорио Аустралију и импресивним издањем, које је крунисано победом против Стефаноса Циципаса, докопао се 22. гренд слем титуле. Све је прштало од емоција у Мелбурну, па је Ноле тако под огромним набојем ушао у једном моменту у расправу са својим тренером - Гораном Иванишевићем.
31. 01. 2023. у 08:38

СЕРИЈСКИ "ЗЛОЧИН" О КОМЕ СЕ ПРИЧА: Неко у Загребу маркером дописује једну те исту реч на аутомобиле (ФОТО)
НА ЗАГРЕБАЧКИМ улицама се појавио урнебесан натпис на аутомобилима, а "злочин" је - серијски.
31. 01. 2023. у 19:20
Коментари (98)