ПЕТАР ПЕТКОВИЋ: ЕУ је добила одговор од Вучића какав заслужује

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

01. 12. 2022. у 20:05

ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковића сагласио се са председником Србије Александром Вучићем који је оштро реаговао на став ЕУ везан за именовање Ненада Рашића за министра у влади Аљбина Куртија и додао да је њихова (ЕУ) антисрпска политика разобличена.

ПЕТАР ПЕТКОВИЋ: ЕУ је добила одговор од Вучића какав заслужује

Фото: Танјуг/Владимир Спорчић

Он је на свом твитер налогу написао:

Најсрамнија изјава Европске уније до сада, добила је одговор председника @avucic

какав заслужује! Нек се добро замисле у #ЕУ када помисле да понижавају Србију и српски народ на #KиМ

Њихова антисрпска политика двоструких аршина вечерас је разобличена!

Нико неће моћи да протера наш народ са KиМ, па ни најгори српски талог удружен са балканским хохштаплером и опсесивним србомрсцем Аљбином Kуртијем!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Штекаре! Сандра Африка жестоко о фудбалерима - Ни 50 евра да изваде за песму