"НОВА" НАСТАВЉА КАМПАЊУ ПРОТИВ ВУЧИЋА: Хвале Куртија, а председник Србије им опет "трн у оку"

Андријана Нешић

21. 11. 2022. у 13:02

У ДАНУ када се Србија и председик Србије Александар Вучић налази пред незапамћеним притисцима у Бриселу и лавовски бори за интересе српског народа на Косову и Метохији, тајкунски портал Нова отворено је стао на страну Аљбина Куртија и Приштине.

НОВА НАСТАВЉА КАМПАЊУ ПРОТИВ ВУЧИЋА: Хвале Куртија, а председник Србије им опет трн у оку

Фото: Танјуг

У својој кампањи коју воде против Србије покушали су да Београд и Вучића оптуже за неконструктивност и нервозу, али и да оправдају премијера лажне државе Аљбина Куртија.

Фото: Принтскрин

Подсетимо, медији у власништву тајкуна Драгана Шолака правили су и "истраживачке текстове" на тему - шта се дешава са Александром Вучићем, односно јавно су се и "добронамерно" питали како "чеше главу због предлога Шолца и Макрона"... Кампања је трајала данима. Више о томе читајте КЛИКОМ ОВДЕ!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (120)

ПОРОДИЧНИ СТО ЈЕ МЕСТО ГДЕ СЕ ОКУПЉАЈУ ГЕНЕРАЦИЈЕ, ХРИСТОС ВАСКРСЕ Вучић честитао Васкрс (ВИДЕО)