ПАЛМА: Претња Александру Вучићу од стране криминалних група иста режија као у случају Зорана Ђинђића
ГОСТУЈУЋИ на телевизији, Драган Марковић Палма осврнуо се на хапшење криминалне групе "врачарци" и претње упућене председнику Александру Вучићу.
Фото П. Милошевић
- Након што је начелник Службе за борбу против организованог криминала Нинослав Цмолић изјавио је да је криминална група „врачарци“ председника Србије Александра Вучића видела као највећу претњу и да су се двоумили да ли да га убију или да му нанесу душевну бол тако што би му убили дете, можемо рећи да је то иста режија као у случају убиства премијера Србије Зорана Ђинђића 2003. године. Очигледно је да председник Србије некоме смета. Али код тог случаја треба ставити тачку на срамне оптужбе опозиције да је неко из врха државе сарађивао са тим криминалним групама. Да је било ко из врха државе сарађивао са било ким из тих криминалних група, оне Беливукове и ове „врачарци“, они не би били похапшени. Очигледно је да су оптужбе опозиције срамне и лажне. Српске службе безбедности веома добро обављају свој посао и Србија више никада не сме дозволити да нам се деси оно што нам се десило са председником владе 2003. године - рекао је председник Јединствене Србије Драган Марковић Палма гостујући на телевизији Пинк.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 22:00
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (50)