СКАНДАЛ: Опозиција се радује што смо сатерани у ћошак (ФОТО/ВИДЕО)
Биљана Стојковић из коалиције "МОРАМО" изјавила је да јој је драго што председнику Србије Александру Вучићу није лако.
Фото: Принтскрин Нова С
- Вучић је притеран уз зид, трпи притиске и са запада и са истока због санкција и Косова (и Метохије). Он је сатеран у ћошак! Имам утисак да му није лако, што ме баш брига, чак ми је и драго што му није лако - казала је Стојковић на ТВ Нова С.
Слично сеирење над борбом коју воде председник Вучић и Влада Србије види се и у текстовима са портала Нова С.
Фото: Принтсцреен/Нова С
Они пишу како је тобоже премијерка Ана Брнабић гутала кнедле уместо председника Вучића, док је износила позицију Србије пред европским лидерима који не желе да обуздају Аљбина Куртија.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Вучић упутио снажну подршку српском полицајцу Ненаду Ђурићу
04. 11. 2022. у 19:37
ШЕШЕЉ О КУРТИЈЕВОМ НАСИЉУ НАД СРБИМА: Не смемо му дозволити да успе у својој намери
04. 11. 2022. у 16:04
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (35)