МАГЛА СПРЕЧИЛА УРСУЛУ ДА СЛЕТИ У САРАЈЕВО: Авион још није полетео из Тиране

Тањуг

28. 10. 2022. у 10:31

МАГЛА на сарајевском аеродрому померила је најављени долазак председнице Европске комисије Урсуле фон дер Лајен у посету БиХ.

МАГЛА СПРЕЧИЛА УРСУЛУ ДА СЛЕТИ У САРАЈЕВО: Авион још није полетео из Тиране

Фото Танјуг АП

То је потврђено сарајевском порталу Кликс на сарајевском аеродрому.

Долазак Фон дер Лајенове најављен је за 9 сати, а према последњим информацијама, њен авион још није полетео из Тиране.

Сви раније заказани сусрети Фон дер Лајенове са члановима Председништва БиХ, председником Савета министара и обилазак деонице ауто-пута Коридор 5Ц Тарчин–Иван одложени су за сат времена.

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (1)

КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)