ВУЧИЋ ОДУШЕВЉЕН ПОКЛОНОМ МЕШТАНКЕ ИЗ ДЕВИЋА: Ручни рад за председника Србије, и министрима послала дарове
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је обишао данас Моравички округ, где је присуствовао церемонији отварања реконструисаног локалног пута Придворица–Девићи.
Фото: Новости
Грађани су дошли да се поздраве са председником, а једна госпођа је посебно одушевила Вучића.
Она му је поклонила вунени џемпер, на ком је његово име и грб Србије.
Председник се видно одушевио и захвалио на поклону.
Госпођа је Вучићу предала поклон и за министре у влади - свима по вунене чарапе!
БОНУС ВИДЕО: ДЕСИЛО СЕ ПРЕ 36 ГОДИНА - Храбар потез Милутина због ког је добио награду Вечерњих новости
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (76)