"НОВОСТИ" ОТКРИВАЈУ: ЦИА режира хаос на Косову са чеченским плаћеницима и албанским криминалцима

Е.В.Н.

07. 09. 2022. у 20:57

АМЕРИЧКА Централна обавештајна агенција (ЦИА) ангажовала је екстремистичке и криминалне групе, које би у наредном периоду требало да изазову инциденте на административној линији са тзв. Косовом.

НОВОСТИ ОТКРИВАЈУ: ЦИА режира хаос на Косову са чеченским плаћеницима и албанским криминалцима

Фото Танјуг/АП

То би био повод за повећање броја војника НАТО у нашој јужној покрајини, а крајњи циљ је сузбијање утицаја Русије на Балкану.

Више о овој теми читајте сутра у штампаном издању "Вечерњих новости". 

Фото: Новости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (6)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Ово се дешавало у Новом Пазару када је Босна изборила пласман на Светско првенство (ВИДЕО)