КУРТИЈЕВА ПОЛИЦИЈА ЗАТВОРИЛА БРЊАК: Блокиран промет путника и робе
ПОЛИЦИЈА тзв. Косова затворила је административни прелаз "Брњак", сазнају "Новости".
Фото И. Маринковић
Око 18:15 часова припадници полиције тзв. Косова затворили су административни прелаз на Брњачком мосту и тако блокирали сав промет путника и робе преко овог прелаза и из правца АП КиМ.
Ситуација је идентична и на административном прелазу Рудница, с тим што полиција пропушта само возила са косовским регистарским ознакама.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНЕ ФОТОГРАФИЈЕ: Срби запречили путеве шиптарским специјалцима (ФОТО)
31. 07. 2022. у 19:05
ЈЕЗИВЕ ПРЕТЊЕ АЛБАНАЦА СРБИЈИ И ВУЧИЋУ: Проћи ћете као Ирак и Садам Хусеин
31. 07. 2022. у 18:24
ЗАВРШЕН САСТАНАК У РАШКИ: Петар Петковић разговарао са представницима Срба са КиМ
31. 07. 2022. у 18:19
ОДЛОЖЕНА ОДЛУКА ДО 1. СЕПТЕМБРА: Вучић се ванредно обратио нацији поводом ситуације на КиМ (ФОТО/ВИДЕО)
31. 07. 2022. у 18:06 >> 00:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (102)