ВУЧИЋ СЕ ОБРАЋА ЈАВНОСТИ У 18 ЧАСОВА: Председник ће објавити чињенице о лажима хрватске владе

Биљана Ристивојевић

18. 07. 2022. у 10:12 >> 16:42

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратиће се јавности данас у 18 часова у Председништву Србије.

ВУЧИЋ СЕ ОБРАЋА ЈАВНОСТИ У 18 ЧАСОВА: Председник ће објавити чињенице о лажима хрватске владе

FOTO: Tanjug

Како је потврђено Танјугу, Вучић ће говорити о току консултација са представницима изборних листа о формирању Владе.

Председник Вучић ће говорити и о забрани хрватских власти да приватно посети логор Јасеновац и ода пошту жртвама.

Вучић ће изнети фрапантне чињенице и доказе о најновијим лажима хрватске владе.

Следи изненађење и за Србију и за регион, али и за све у ЕУ, када Вучић будео изнео необориве чињенице.

Подсетимо, хрватски министар спољних послова Гордан Грлић Радман изнео је лажи о томе да "нису били обавештени" о намери Вучића да посети Јасеновац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (31)

САМО САМ ПОМИСЛИЛА - САД ЋУ ДА УМРЕМ: Маја Волк о борби са раком - Прогутала сам кнедлу, а ујутру метастаза је била огромна