"АНДРЕЈ ВУЧИЋ УПЛЕТЕН НИ КРИВ НИ ДУЖАН" Дијана Хркаловић: Афера "Јовањица" је монтирана
НЕКАДАШЊА државна секретарка у МУП-у у интервјуу за "Објектив" први пут је говорила о свим аферама и изнела своју страну догађаја.
Фото: М. Анђела
Хркаловић је тим поводом коментарисала и аферу "Јовањица", за коју је рекла да је монтирана, као и да је Андреј Вучић неправедно оптужен.
- Ту аферу су монтирали “монтажери” Небојша Стефановић и Слободан Миленковић, мали Сента. Ја мислим да је то било у договору са страним службама. Уплетоше Андреја Вучића ни кривог ни дужног у то. Када је хапшен Предраг Колувија на аутопуту, шта је тамо радила београдска полиција, ван територије за коју је надлежна? Зашто нису отворили оперативну обраду?
- А онда противправно задрже то лице, да би тек накнадно стигло решење о задржавању и наредба за претрес. Колувији су истог момента узели телефоне. Ако су му узели телефоне, како је онда он обављао те позиве, ка Андреју и не знам коме? Није могао да обавља те позиве јер су телефони били код оперативаца који су их чачкали - истакла је Хркаловићева.
Препоручујемо
ВУЧИЋ: Од Другог Светског рата па на овамо, када је то више урађено за Лозницу?
12. 07. 2026. у 18:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)