ВУЧИЋ СА БИЛЧИКОМ: Србија наставља са посвећеним радом на спровођењу реформи

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се са Владимиром Билчиком, известиоцем Европског парламента за Србију.

ВУЧИЋ СА БИЛЧИКОМ: Србија наставља са посвећеним радом на спровођењу реформи

Фото: Принтскрин/ buducnostsrbijeav

- Конструктивна размена мишљења са Владимиром Билчиком о европском путу Србије, актуелној ситуацији и регионалним питањима - навео је Вучић на свом Инстаграм профилу.


- Поновио сам да Србија наставља са посвећеним радом на спровођењу реформи, а посебно на унапређењу владавине права и јачања поверења у институције, што је од изузетног значаја у процесу приступања Србије ЕУ - написао је Вучић.

- Посебно сам истакао спремност и вољу да саслушам све аргументоване предлоге који би убрзали процес преговора о чланству, што је у складу са стратешким избором наше земље за приступање Европској унији. - написао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

КАКО ДА УШТЕЂЕВИНА ПОСТАНЕ ВАШ МЕСЕЧНИ ИЗВОР ПРИХОДА? АЛТА банка представља штедњу уз камату до 4,05 одсто НКС