ВУЧИЋ: Терају нас да се извинимо и за шта нисмо криви, а они се ни за шта неће извинити

Новости онлајн

01. 05. 2022. у 13:04

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује обележавању Дана сећања на жртве злочина НДХ у концентрационом логору Јасеновац и његовом највећем стратишту у Доњој Градини.

ВУЧИЋ: Терају нас да се извинимо и за шта нисмо криви, а они се ни за шта неће извинити

Фото: А. Чавић

Вучић је рекао да ће "будућност нашег народа бити много тежа од садашњице и живимо много боље него што желимо да признамо".

- Не дозвољавају нам да сами доносимо одлуке, већ покушавају да нас промене да будемо какви су и они. Покушавају да нас терају да се извињавамо и за шта нисмо криви а они се ни за шта неће извинити.

- Када говорите против Срба, онда је све дозвољено. Чека нас не лака будућност, јер све што је другима дозвољено, Србима је забрањено. Погледајте како последњих дана и недеља, кад причају о поштовању међународног јавног права, говоре о томе како мора да се чува територијални интегритет држава, осим када је та држава Србија. Када сви који се за то залажу, када је реч о Србији, су људи из прошлости.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (5)

ПЛАЧ КОЈИ ЧУЈЕШ НИЈЕ ТУГА Ово је песма коју је Радован Караџић из затвора написао својој супрузи Љиљани: Љубљена моја, све је исто