"ОШТРО ОСУЂУЈЕМ ПРЕТЊЕ УПУЋЕНЕ ВУЧИЋУ" Министарка Поповић позвала надлежне да предузму све мере заштите председника
МАЈА Поповић, министарка правде, оштро је осудила претње смрћу председнику Србије Александру Вучићу које су му упућене путем инстаграма.
Фото: Новости
- Позивам надлежне државне органе да предузму све неопходне мере у циљу заштите безбедности председника Вучића и процесуирања одговорних за извршење кривичног дела угрожавање сигурности - навела је министарка.
Мушкарац Н.С, који је председнику Вучићу упутио претње смрћу ухапшен је синоћ, и испитан је данас у Посебном одељењу за високотехнолошки криминал Вишег јавног тужилаштва у Београду.
Он је признао извршење кривичног дела, бранећи се да није користио прописану терапију.
После саслушања, тужилаштво је предложило суду да му одреди притвор.
Н.С. из Београда, који се представља као бивши глумац аматер и текстописац, објавио је видео у коме позива на смрт председника Србије Александра Вучића.
Препоручујемо
АНА БРНАБИЋ ОДГОВОРИЛА КРИВОКАПИЋУ: Како Вас није срамота да тако бестидно лажете?
16. 04. 2022. у 09:40 >> 13:40
ВУЧИЋ СУТРА У "ХИТ ТВИТУ": Председник ће говорити о притисцима и нападима на Србију
16. 04. 2022. у 10:52
Удар на српске светиње: Како је мржња према држави и СПЦ претворила Нови Сад у попориште напада
Суштина српског аутошовинизма најбоље се види у хрватском огледалу. Том антинародном и антинационалном (само)разумевању, пратећој идеологији и њеној паранаучној потки, склони су елитни „учени“ Срби које видим као против дома спремне.
15. 04. 2026. у 14:36
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)