КОЈУ ПЕСМУ ВУЧИЋ НАРУЧУЈЕ У КАФАНИ: Ово је ретко ко знао (ВИДЕО)

29. 03. 2022. у 22:16

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић вечерас је ексклузивни гост емисије Ami G show на РТВ Пинк.

КОЈУ ПЕСМУ ВУЧИЋ НАРУЧУЈЕ У КАФАНИ: Ово је ретко ко знао (ВИДЕО)

Фото: Printscreen

Описујући свој радни дан, Вучић је истакао да он најчешће траје 12 сати, наводећи да воли да ради, и да му ништа не представља проблем.

Како је открио, он је увек будан око пет сати ујутру, а леже око 10, 11 или 12 ноћу.

- Имам и висок притисак, навикао сам на терапију, али ето... Волим да устајем рано - рекао је Вучић.

Затим се дотакао и провода и одласка у кафану.

- Можда не волим акредитиве... Све што је формално, бирократски, то је за мене досадно - додао је.

- "Добро вече мој животе" јесте песма коју најчешће поручује у кафани - открио је председник.

Реч је о песми коју пева Лео Мартин:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХИТНО МОРАШ ДА НАПУСТИШ УКРАЈИНУ Амерички председник упозорио Зеленског: Владимире, постоји претња