ПИТАЊЕ О ГЕНОЦИДУ: Гледалац упитао Маринику да јасно каже да ли је у Сребреници био геноцид - одговор није добио
МАРИНИКА Тепиц, носилац листе странке Драгана Ђиласа за парламентарне изборе, била је гошћа Оље Бећковић у емисији "Утисак недеље".
Фото: Танјуг/Зоран Жестић
Један од гледалаца који се укључио у програм Мариники Тепић поставио је питање о геноциду у Сребреници:
- Да ли можете да питате Маринику да јасно каже да ли је у Сребреници био геноцид јер је тражила доношење Резолуције по којој би српски народ био ГЕНОЦИДАН?
Водитељка је на то рекла "важи".
Оља Мариники није поставила то питање, а Мариника је само ћутала.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (15)