НИСМО СЕ УПЛАШИЛИ ВЛАСТИ У ПРИШТИНИ Вучић поручио: Србија ће чувати своју слободу једнако снажно као и мир!
У КРАЉЕВУ је обележен Дан сећања на страдале у НАТО агресији, а обележавању је присуствовао и председник Србије Александар Вучић.
Фото: Printscreen РТС
Вучић каже да се нисмо много уплашили власти у Приштини, али ни силеџија који их подржавају.
- Све што будемо могли из свег срца, из дубине душе даћемо све од себе да сачувамо мир и да Дуња никад не осети оно што је цела њена породица осетила, али они који мисле да ће да нам протерују и убијају народ морају да знају да се то неће догодити јер Србија више није џак за ударање. Србија је земља поносног и снажног народа. Србија ће чувати своју слободу једнако снажно као и мир - поручио је председник Србије.
Препоручујемо
СРБИЈА ОБЕЛЕЖИЛА ДАН СЕЋАЊА НА ЖРТВЕ НАТО АГРЕСИЈЕ: Вучић поручио - Наша обавеза да гајимо културу сећања
24. 03. 2022. у 20:00 >> 22:31
ХИТНО: Председник Србије се обратио ванредно грађанима (ВИДЕО)
24. 03. 2022. у 18:10 >> 18:38
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)