ВУЧЕВИЋ: Повећали смо број припадника Комуналне милиције

ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић изјавио је да је поносан што је повећан број припадника Комуналне милиције.

ВУЧЕВИЋ: Повећали смо број припадника Комуналне милиције

Фото: Инстаграм

- Поносан сам што смо коначно дочекали да повећамо број припадника Комуналне милиције, јер смо имали велики дефицит у тој служби. Од како је основана Комунална милиција, трећина оних који су били запослени су напустили службу, што показује колико је то тежак и захтеван посао. Верујем да ћемо у наредном периоду примити још људи, па ћемо доћи до 99 комуналних милиционара у Новом Саду. Ни то није довољно, али ће свакако бити лакше. Делокруг њиховог рада није само центар, људи заборављају да они покривају терен од Степановићева до Ковиља и од Будисаве до Бегеча, а раде 24 часа, свих седам дана у недељи. Није једноставно улазити у конфликт са онима који крше закон и угрожавају права других људи. Будите трпељиви, јер живимо у доба друштвених мрежа када се истина често искриви и то је амбијент у којем ћете морати да радите најбоље што умете. Намера Града је и да трајно реши питање објекта Управе за инспекцијске послове, да обезбедимо најбоље услове за рад запослених - поручио је Вучевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026