ДЕЛА ГОВОРЕ А ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ: Наташа Тасић Кнежевић и Дејан Кесар обишли зграду Геозавода
КАНДИДАТИ са листе “Александар Вучић-Заједно можемо све” обишли су данас зграду Геозавода и навели да је она увод у најсавременији пројекат, пројекат Београд на води, те да заједно симболизују остварени сан о спуштању Београда на реке, али и модернизацији, развоју и изградњи престонице.
Фото: снс
Наташа Тасић Кнежевић је подсетила да је ова зграда реконструисана 2014. године и додаје да је она показатељ како Србија и Београд данас напредују.
Чињеница је да су култура и туризам уско повезани, а управо је Геозавод отворио своја врата уметницима да покажу свој таленат, али и људима који долазе да посете Београд. Дела говоре, а заједно можемо све, рекла је Тасић Кнежевић.
Према речима Дејана Кесара Геозавод је један од симбола Београда. Симбол наше историје, садашњости, али и будућности. Ова зграда говори сама за себе, још од 1905. године када је постављена прва цигла, преко периода Другог светског рата, до данас када је она једна од лепших зграда у граду.
Фото: снс
Заједно са грађанима смо постигли добре резултате у претходним годинама и са тиме желимо да наставимо. Да би Србија и Београд наставили да се развијају неопходни су нам мир и стабилност, а једини који то могу да нам обезбеде у овом тренутку јесу Александар Вучић и Српска напредна стрнка, закључио је Кесар.
Фото: снс
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК СТИЖЕ У ЧУРУГ: Вучић ће се обратити окупљеним грађанима (ФОТО)
13. 03. 2022. у 12:59
ВУЧИЋ У КУЦУРИ: "Наша земља је Србија, увек ћемо је чувати и бранити!" (ФОТО/ВИДЕО)
13. 03. 2022. у 12:23
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)