СРПСКОМ СЕЉАКУ УКИНУТИ АКЦИЗЕ: Радикали за заштиту пољопривредника
ЗАМЕНИК председника Српске радикалне странке Александар Шешељ изнео је став да држава мора хитно да реагује и укине акцизе на гориво за српске сељаке.
Александар Шешељ
- Република Србија мора да укине акцизе на гориво за све домаће пољопривреднике. То би била једна одговорна мера према националној привреди и пољопривреди како би она имала што боље резултате у временима економске и енергетске кризе.
Пољопривреда је једна од најважнијих привредних грана у Србији, она мора бити стабилна, домаћим пољопривредницима се мора помоћи, јер стабилна и јака пољопривреда гаранција је стабилнe и јаке Србије - указао је Шешељ.
Препоручујемо
КОАЛИЦИЈА НАДА О СВОМ КАНДИДАТУ: Милош Јовановић је најобразованији
07. 03. 2022. у 21:42
ЗАВЕТНИЦИ У ПРЕДСЕДНИЧКОЈ ТРЦИ: Предата кандидатура Милице Ђурђевић Стаменковски
07. 03. 2022. у 21:30
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (1)