ВУЛИН ПОРУЧИО: Седми је дан у којем Србија показује да је једина слободна земља у Европи - нисмо постали део антируске хистерије

СЕДМИ је дан у којем Србија показује да је једина слободна земља у Европи, наводи министар полиције Александар Вулин.

ВУЛИН ПОРУЧИО: Седми је дан у којем Србија показује да је једина слободна земља у Европи - нисмо постали део антируске хистерије

Танјуг

- Слободна земља коју води слободан човек. Нисмо стали мирно и послушали наређење НАТО пакта, нисмо увели санкције Русији. Нећемо отимати имовину Руској Федерацији, нећемо руску децу избацивати из школа, а Русе из ресторана, нећемо забранити ниједан руски медиј.

- Србија неће постати део колективне антируске хистерије.

- Вучић је последњи слободни лидер који мање мари за свој живот, а више брине за траг који ће оставити у историји.

- Зато Европска унија и НАТО траже његову главу и само његову.

- Већина осталих глава у Влади Србије и СНС-у ћуте, да не би неко затражио њихов нокат. Србија је последња слободна земља у Европи зато што је води Александар Вучић и тако ће бити док је он води и ни дана дуже - изјавио је министар унутрашњих послова и председник Покрета социјалиста Александар Вулин, коментаришући притиске који се врше на Србију и њеног председника Александра Вучића због неувођења санкција Русији.

БОНУС ВИДЕО: 

ЈОШ ЈЕДНА ЕКСПЛОЗИЈА У ХАРКОВУ: Један од штабова неонациста уништен у удару ракете и бомбе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (2)

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала