СРЕЋАН ДАН ДРЖАВНОСТИ, СРБИЈО! Председник честитао грађанима Сретење (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић на свом Инстаграм налогу честитао је грађанима Србије Дан државности.
Фото: Инстаграм
- Живела Србија! - написао је председник у опису фотографије.
Србија данас слави Дан државности - Сретење, у спомен на почетак Првог српског устанка 15. фебруара 1804. године и чин проглашења Сретењског устава Кнежевине Србије 15. фебруара 1835. године.
Централна државна церемонија биће одржана у Орашцу, где је на збору 1804. године подигнут Први српски устанак.
Свечаности ће као изасланик председника Србије присуствовати председница Владе Ана Брнабић.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)