ПОКРЕТ ДОСТА ЈЕ БИЛО ПОСТАО СТРАНКА: Уписани у регистар Републике Србије
13. 02. 2022. у 13:08
ПОКРЕТ Доста је било је уписан у регисар странака Републике Србије.
Најновије из рубрике
ИНСТИТУЦИОНАЛНИ ПРИТИСАК ПРИШТИНЕ НАД СРБИМА: Представници СЛ са специјалним изаслаником Словеније за западни Балкан
Председник Српске листе проф. др Златан Елек са сарадницима разговарао је са специјалним изаслаником Словеније за Западни Балкан Анжејом Франгешом. Тема разговора била је, како је саопштено из Српске листе, институционални притисак Приштине над Србима.
04. 02. 2026. у 18:30
УСВОЈНЕ ЖАЛБА СРПСКЕ ЛИСТЕ Уставни суд у Приштини: Избор Рашића за потпредседника скупштине био противуставан
УСТАВНИ суд привремених институција у Приштини објавио је данас пуну пресуду у предмету жалбе Српске листе поводом избора Ненада Рашића за потпредседника скупштине такозваног Косова из реда српске заједнице. Суд је већином гласова оценио да је одлука скупштине од 10. октобра 2025. године донета супротно Уставу и пословнику парламента у Приштини.
04. 02. 2026. у 18:24
ЈЕЗИВЕ ПРЕТЊЕ ВУЧИЋЕВИЋУ ДОК ЈЕ ВОДИО КОЛЕГИЈУМ: Уреднику Информера стигла порука док је причао о Бојовићу
ГЛАВНОМ уреднику Информера Драгану Ј. Вучићевићу стигле су претеће поруке на приватни број телефона.
04. 02. 2026. у 18:14
"ОДИГРАО ЈЕ ИГРУ ЗА ВЛАСТ" Овако се са Н1 "тукло" по ректору Ђокићу (ВИДЕО)
ПРЕ пет година, када је Владан Ђокић први пут изабран за ректора Универзитета у Београду, телевизија Н1 имала је знатно другачији наратив према његовом избору него данас.
04. 02. 2026. у 18:07
НОВА СКАНДАЛОЗНА ОДЛУКА ХАГА: Одбијено превремено пуштање на слободу Милана Мартића
МЕЂУНАРОДНИ резидуални механизам за кривичне трибунале у Хагу одбио је превремено пуштање на слободу Србина Милана Мартића, саопштено је данас из тог суда.
04. 02. 2026. у 17:42
Коментари (0)