ПРИЧАЛИ СУ НЕШТО ГРОЗНО, ШТО ЈЕ ЊУ ЗАБОЛЕЛО: Председник Вучић о филму Н1 против премијерке Брнабић
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се вечерас нацији, где је говорио и о пропагандном филму који је емитован на Н1.
Ана Брнабић
Вучић је рекао и да је филм о премијерки Ани Брнабић нешто најодвратније што је видео у последње време.
- Погледате оног падавичара што је имао кечеве, двојке и тројке само из физичког, оног Алексића, видите Борка Стефановића, а ви чекате неког озбиљног да говори нешто. Дотерали их и нашминкали, они причају о Ани Брнабић. Било је у том филму нешто језиво и грозно, што знам да ју је заболело. А то је прича о њеном детету. Ко сте ви да говорите о нечијој деци? Мало вам је што се иживљавате на мојој деци, па сада и на њу. Оставите то дете на миру, пустите га да расте - рекао је председник.
Вучић истиче и да је посебно одвратно поређење нацистичких злочина и премијерке Брнабић.
БОНУС ВИДЕО: ПРЕД СРБИЈОМ НОВИ АУТО-ПУТЕВИ И ПРУГЕ - Погледајте шта нас очекује у овој години
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (2)