БРНАБИЋ УМЕСТО ВУЧИЋА У НОВОМ САДУ: Премијерка обилази радове у насељу Кисач

16. 01. 2022. у 19:20 >> 21:14

УМЕСТО председника Србије Александра Вучића, сутрашњем обиласку радова на канализационој мрежи у оквиру пројекта Чиста Србија у насељу Кисач у Новом Саду присуствоваће председница Владе Ана Брнабић.

БРНАБИЋ УМЕСТО ВУЧИЋА У НОВОМ САДУ: Премијерка обилази радове у насељу Кисач

Фото: Принтскрин

То се наводи у обавештењу које је вечерас медијима упутила Служба за сарадњу с медијима председника Републике.

Премијерка ће присуствовати и уручењу кључева новоизграђених станова припадницима снага безбедности и породицама погинулих бораца.

БОНУС ВИДЕО - СРБИ СА КОСОВА ГЛАСАЛИ НА РЕФЕРЕНДУМУ: Искористили своје грађанско право и поред свих провокација

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (3)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)