ТЕРОР НАД СРБИМА: Ухапшено седам особа на подручју Приштине, Урошевца и Штрпца
У ЈУТРОШЊОЈ акцији коју је косовска полиција спровела у Приштини, Урошевцу и Штрпцу, ухапшено је садам особа.
Фото: Д. Зечевић
Наиме, косовска полиција потврдила је за медије на албанском да је у поменутој акцији ухапшенно седам особа, међу којима двоје службенима Министарства животне средине , просторног планирања и инфраструктуре као ипеторица грђана.
Иначе, јутрошња акција коју је косовска полиција спровела у поменуте три средине , како ситичу из полиције, наставак је акције од 21 децембра прошле године у којој је ухапшено десет особа , међу којима и Братислав Николић, бивши председник општине Штрпце.
БОНУС ВИДЕО: БИЈУ РАФАЛИ, ПСУЈУ НАМ МАЈКУ СРПСКУ: Потресна исповест старице из Рудара
Препоручујемо
"КУРТИ ХАПСИО СРБЕ ЗБОГ ОТВОРЕНОГ БАЛКАНА" Вучић: Нигде не нађоше озбиљне криминалце, него баш у Штрпцу
21. 12. 2021. у 14:21 >> 14:32
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)