МАЛИ ПОСЛЕ ОДЛУКЕ СЕНАТА УБ О ДОКТОРАТУ: Политичка хајка која се води против мене може само да ме мотивише да радим још више и боље
МИНИСТАР финансија Синиша Мали, коме је Сенат Универзитета у Београду поништио данас диплому доктора наука, и то по други пут, огласио се на Инстаграму поводом ове одлуке.
Фото: Танјуг
"Увек ми је било важно да стичем ново знање, јер је то једина ствар у животу коју вам нико не може одузети.
Поносан сам на све што сам научио у последњих 20 година, колико се активно бавим економијом и финансијама. За то време сам успео да положим и најтеже стручне, међународне испите из тих области, који важе за престижне у светским економским круговима. Желео сам да на тај начин додатно унапредим своје знање.
Драго ми је што данас то знање могу да искористим на најбољи начин, а то значи да одговорно управљам буџетом наше државе и да обезбедим новац за нове путеве, болнице и школе, за веће пензије и плате, за исплату помоћи грађанима и привреди у време пандемије.
Мислим да је то много важније од политичке хајке која се због доктората води против мене већ пуних осам година уназад.
Ја верујем у свој докторски рад, исто као што верујем и у свој рад у Министарству финансија и Влади Републике Србије. Реч је о политичкој одлуци, коју не могу да прихватим, и због тога ћу искористити сва расположива средства да је оповргнем. Не плашим се, јер знам да је истина на мојој страни. Наставићу да се борим, као што се борим већ осам година.
Политичка хајка која се води против мене може само да ме мотивише да радим још више и боље", написао је Мали.
Фото: Принтскрин
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)