"КУРТИ ХАПСИО СРБЕ ЗБОГ ОТВОРЕНОГ БАЛКАНА" Вучић: Нигде не нађоше озбиљне криминалце, него баш у Штрпцу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић прокоментарисао је из Тиране јутрошњу акцију специјалних јединица тзв. Косовске полиције у Штрпцу, када је ухапшено 10 особа.
Фото: Танјуг
- На почетку су говорили да је суштина да на северу КиМ живе криминалци и водили су кампању, са делом београдских медија, и то годинама, а не месецима, да су криминалци са севера, па би рекли - шта год да ураде, дозвољено је, јер то раде, не против Срба, него против криминалаца - констатовао је Вучић.
Он је иронично приметио и да су "изгледа криминалци и на југу".
- Све го криминалац... Отишли су у Штрпце, ухапсише 10 људи и сви криминалци... Не знам само како успут не нађоше у Липљану, Урошевцу, негде другде, још неког криминалца, него само међу Србима - рекао је Вучић.
Он је указао да је премијер привремених институција у Приштини Аљбин Курти то урадио и због самита "Отвореног Балкана", који је данас одржан у Тирани.
- Добићу више података када се вратим у Београд и обезбедићемо правну помоћ свим људима, Србима, да видимо о чему се тачно ради - рекао је Вучић.
Подсетимо, јутрос су специјалци РОСУ упали у Штрпце наоружани до зуба, како би по ко зна који пут застрашивали Србе. Ухапшено је 10 бивших општинских званичника. Међу њима су бивши председник општине Штрпце и директор одељења за урбанизам и још неколико функционера и предузетника.
Препоручујемо
ВУЧИЋ ПОРУЧИО ИЗ ТИРАНЕ: Борићемо се јер је лоше да прошлост победи у Србији (ВИДЕО)
21. 12. 2021. у 14:13
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (1)