"СРАМОТО СРБИЈЕ!" Мариника Тепић се сликала са батинашем из Шапца, Владанка јој одмах одговорила
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Странке слободе и правде Мариника Тепић фотографисала се са Драганом Миловановићем Црним који је претукао багеристу Душка Прокића само зато што се кретао магистралним путем, а одмах јој је на Твитеру одговорила Владанка Маловић, чланица председништва СНС-а и шефица Информативне службе.
Фото: Танјуг/Тања Валић/Архива
- Од Насера, преко Куртија, до лопова Ђиласа, прошарано нарко дилерима, на списак твојих хероја стигла је и та Чуметова и Кељмендијева фукара. Опуштено, брзо ће избори, па ће лепо српски народ да ти покаже шта мисли и о теби и о тим твојим херојима, срамото Србије - написала је Владанка.
Препоручујемо
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЈК ШОКИРАЛА: Открила откад НИЈЕ спавала са Душком, а били још у браку - посреди су ГОДИНЕ
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша, гостовала је код свог пријатеља и водитеља Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13.
31. 12. 2025. у 13:35
Коментари (30)