ШТА ЈЕ УЗРОК КУРТИЈЕВОГ ДЕБАКЛА? Напустио је један циљ, а то му Албанци неће опростити
БИВШИ председник Црвено-црног савеза Крешник Спахиу оценио је да је до огромног пада гласова Самоопредељења на локалним изборима дошло као резултат напуштања циља националног јединства, преноси Репортери.
Фото: ЕПА/Депоситпхотос
Подсећа се да је "Заједно је могуће" био слоган Самоопредељења 2010. године, када је први пут овај покрет изашао на изборе, а на изборним скуповима тада није виђена ниједна застава осим црвено-црне.
Крешник Спахиу подсећа да је лидер ове странке Аљбин Курти стално инсистирао да је национално јединство неопходност и пројекат који јача лажну државу Косово и Албанију.
Међутим, како пише Репортери, чини се да су се ставови актуелног премијера према уједињењу тзв. Косова и Албаније променили.
Курти је, како се истиче, недавно у интервјуу рекао да би гласао за уједињење са Албанијом само ако буде одржан миран и демократски референдум.
(Косово онлајн)
БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)