ТАКВУ ЛАЖ МОЖЕ РЕЋИ САМО ВЈОСА ОСМАНИ: Вулин одговорио на нападе из Приштине о вакцинацији

Танјуг

21. 11. 2021. у 11:09

СРБИЈА Александра Вучића је помогла сваком коме је у борби са корона вирусом потребна помоћ и нема тог појединца, територије или државе коју је условила. Србија је вакцине поклањала читавом региону, укључујући и Северну Македонију и Црну Гору које су признале лажну државу Косово, и никада никог није условила, изјавио је данас министар полиције и председник ПС Александар Вулин.

ТАКВУ ЛАЖ МОЖЕ РЕЋИ САМО ВЈОСА ОСМАНИ: Вулин одговорио на нападе из Приштине о вакцинацији

Фото Танјуг

- Србија је послала тестове за корону и Приштини, па је ничим није условила, баш као што је дала несметан пролаз вакцинама и медицинској опреми за Приштину, упркос непотпуним и нетачним царинским документима. Хиљаде Шиптара, који због неспособности и незаинтересованости власти у Приштини нису могли да се вакцинишу, долазили су у Бујановац, Прешево, Врање и примали бесплатне и сваком доступне вакцине. Треба имати стомак као Вљоса Османи, па моћи прогутати и изговорити о Србији тако велику лаж - навео је у саопштењу Вулин.

Он је тако одговорио Вљоси Османи која је оптужила Београд да је условио поједине афричке земље да не признају независност тзв. Косова тако што им је нудио руске вакцине против корона вируса, у време када су се суочавале са несташицом вакцина.

БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!