СРАМАН ПОТЕЗ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ: Приштина одбила разговоре у Бриселу због Заједнице српских општина

У БРИСЕЛУ данас није дошло до састанка делегације Београда и Приштине јер је Приштина одбила да разговара о Заједници српских општина, изјавио је вечерас директор Канцеларије за КиМ Петар Петковић.

СРАМАН ПОТЕЗ ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ: Приштина одбила разговоре у Бриселу због Заједнице српских општина

Фото Танјуг

- Приштина је та која одбија разговор о формирању ЗСО иако је наша страна врло директно инсистирала на формирању ЗСО и изнела конкретне кораке за формирање те заједнице. То питање је за нас питање свих питања. То је срце самог дијалога - рекао је Петковић за РТС.

БОНУС ВИДЕО:

КАКО ПРОВЕРИТИ РАДНИ СТАЖ: Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (7)

ФУДБАЛСКА ПЛАНЕТА НА НОГАМА! Меридиан те води у земљу новог СВЕТСКОГ ШАМПИОНА и дели 500.000 РСД бонуса СВАКОГ ДАНА!