ПЛЕНКОВИЋ У ПОСЕТИ ЛАЖНОЈ ДРЖАВИ: Хрватски премијер обилази Куртија, Вјосу Османи и базу Кфора

Д. З.

15. 11. 2021. у 09:26

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић боравиће данас у "званичној" посети лажној држави Косово.

ПЛЕНКОВИЋ У ПОСЕТИ ЛАЖНОЈ ДРЖАВИ: Хрватски премијер обилази Куртија, Вјосу Османи и базу Кфора

Фото: ЕПА

Како је најављено из Загреба, Пленковић ће посетити Хрвате у Јањеву и обићи базу Кфора и припаднике хрватског контингента.

Према најавама, сусрет Пленковића и Аљбина Куртија планиран је за 10 часова. Пленковић и Курти затим ће се састати са представницима пословне заједнице, после чега се очекује заједничка конференција за новинаре.

Хрватског званичника у 12 часова примиће Вјоса Османи, која ће му уручити медаљу „Свете Терезије“, а у 12.55 следи сусрет Пленковића и председника одметничке скупштине у Приштини Глаука Коњуфце.

Ово је прва Пленковићева посета Приштини откако је на дужности премијера, током које ће, како је најављено из Загреба, посетити Хрвате у Јањеву и обићи базу Кфора и припаднике хрватског контингента.

(Косово онлајн)

БОНУС ВИДЕО: ПРОЦУРИО СНИМАК СА ЦЕТИЊА - Мило и Чанак хаос на Цетињу организовали уз чивас и пиво

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ВЕЧИТИ СКЕПТИЦИ: Ова четири знака су највећи песимисти хороскопа